v×

Küsi pakkumist

Olen lugenud ja nõustun Ketecor OÜ Privaatsuspoliitikaga
Olen lugenud ja nõustun Ketecor OÜ Müügitingimustega

Ketecor OÜ
+372 5625 2055
info@ketecor.ee
Ketecor logo
KONTAKT
EDASIMÜÜJALE
PAKKUMISED
TEHTUD TÖÖD
TOOTED
Facebook

FASSAADIKARDINAD

Otsid lahendust maja välisfassaadi ilmestamiseks, müra vähendamiseks või soojusenergia juhtimiseks – siis on fassaadi- ehk väliskardinad just see õige lahendus. Ketecor pakub laia valikut fassaadi ribakardinatest fassaadiruloodeni.

Materjalivalikuga tutvumiseks vajuta siia.

FASSAADI RIBAKARDINAD

Fassaadi ribakardinad on üha enam Euroopas populaarsust koguvad päikesekontrollisüsteem, mille abil saab reguleerida päikesekiirte suunda ja ka selle soojuse juhtimist siseruumidesse. Ribade asukohta muutes saab kiired suunata ruumi lakke, põrandale või keskele. Õige nurga alla pannes hoiavad kardinad päikesekiirte sattumist siseruumidesse. Välised ribakardinad saab külmal aastaajal täielikult kokku keerata või reguleerida nii, et hoonesse satuks võimalikult palju päikesesoojust. Selliselt kontrollitud päikeseenergiat saab kasutada tasuta soojusallikana.

Fassaadi ribakardinaid saab reguleerida nii käsitsi, lülitist või ühendades need meteoroloogiajaamadega. Pärast intensiivset päikesevalgust liiguvad ribad alla ning tugeva tuule korral tõstavad kardinad ülesse.

FASSAADIRULOOD

Screenkangast fassaadiruloo pakub ruumis kuumal ja päikesepaistelisel suvepäeval meeldivat varju säilitades samal ajal võimaluse nautida läbi akna või fassaadi nähtavat vaadet. Samuti vähendavad ka need tänavamüra. Need sobivad nii suurte pindade, väikeste akende kui ka aknaridade katmiseks. Võimalus on valida ka täispimendavaid kangaid, millega saab siseruumid peaaegu täielikult pimendada. Juhtimine toimib nagu fassaadi ribakardinal – manuaalselt, lülitist või ilmajaamaga.

PÄIKESEMURDJA ehk SUNBRAKER

Sunbreakeri süsteem on ülitõhus välimine varjutussüsteem, mis võib olla ka hoone dekoratiivne osa. Terad ja juhtrööpad on valmistatud õhukese seinaga pressitud alumiiniumist, mis muudab kogu konstruktsiooni kergeks, kuid samas vastupidavaks. Sunbreaker on mobiilne süsteem, mille tera pöörlemisvahemik on 0 kuni 90 kraadi; seda saab fikseerida nii horisontaalselt kui ka vertikaalselt. Päikesemurdja on suurepärane viis hoone hoone arhitektuuriliselt atraktiivsemaks muutmiseks ja hoone energiatarbimise vähendamiseks. Ketecor pakub nii fikseeritud kui ka elektriliselt liigutatavaid süsteeme.

MIKS VALIDA JUST KETECORI FASSAADIKARDINAD

  • Personaalne lähenemine
  • Palju erinevaid materjale
  • Suur valik erinevaid süsteeme
  • Vastupidavad ja kaasaegsed süsteemid
  • Töökindlus ja pikk kasutusiga

Uuri lähemalt juba meie müügiinimeste käest siit!

Voldikkardinad Rulookardinad Lamellkardinad Markiisid Ribakardinad Turvarulood Külmakardinad Garderoobisüsteemid Fassaadikardinad Siinid ja Tekstiilid Mootoriga kardinad Tark kodu