v×

Küsi pakkumist

Olen lugenud ja nõustun Ketecor OÜ Privaatsuspoliitikaga
Olen lugenud ja nõustun Ketecor OÜ Müügitingimustega

Ketecor OÜ
+372 5625 2055
info@ketecor.ee
Ketecor logo
KONTAKT
EDASIMÜÜJALE
PAKKUMISED
TEHTUD TÖÖD
TOOTED
Facebook

MARKIISID

Markiisid on parim valik akende ja terrasside päikesevalguse kaitseks muutes teie terrassi või rõdu ilmastikukindlaks kaitstes kõrvetava päikese eest ning reguleerides päikesevalgust ja siseruumide temperatuuri.

Kangavalikuga tutvumiseks vajuta siia.

Ketecor OÜ pakub erinevate Euroopa tootjate markiise, kelle mehhanismides oleme nii kindlad, et anname neile omalt poolt 7 aastase garantii. Kõik meilt tellitavad markiisid valmistatakse tellimustööna vastavalt konkreetsetele mõõtudele ja kliendi poolt valitud materjalile. Markiiside konstruktsioonid valmistatakse tugevast, kuid samas kergest alumiiniumist, kasutatavad akrüülkangad on väga vastupidavad, ilmastikukindlad, mustust hülgavad ja UV-kaitsekihiga. Klient võib vastavalt oma eelistustele valida lisaks veel karkassi tooni, markiisi volangi kuju, juhtimismooduse jms.

Tutvu markiisikangaste kataloogiga (pdf) vajutades siia.

KAITSE VIHMA JA PÄIKESE EEST

Kvaliteetne markiis kaitseb ilmastiku eest ning aitab luua ruumi ja meeleolu. Markiiside abil saab anda oma kodule või ärile stiilse ja personaalse välimuse ning need võimaldavad võtta viimast meie põhjamaisest suvest.

SÄÄSTA ENERGIAT

Tugev argument markiiside kasutamise poolt on ka energia kokkuhoid - vähendades ruumide jahutusele kulutatavat energiat, võib sobivat tüüpi markiiside õiges kohas kasutamise puhul saavutada energia kokkuhoiu lausa kuni 80%!

MOOTORIGA LAHENDUSED

Kui oled planeerimas markiisi hankimist, kaalu kindlasti ka motoriseeritud lahenduste poolt pakutavaid võimalusi. Kõiki meie poolt pakutavaid markiise on võimalik liigutada mootorite abil, mis võimaldab loobuda manuaaljuhtmisega kaasnevast aja- ja energiakulust. Elektriliselt juhitavaid markiise on võimalik avada ja sulgeda kasutades kaugjuhtimispulti, seinapealset lülitit, nutitelefoni või tahvelarvutit. Vaid ühe nupuvajutusega on võimalik lasta markiisid vajalikule sulgemisastmele, reguleerides selliselt päikesepaiste ja varju tasakaalu terrassil, toas või talveaias. Kasutades ilmastikuautomaatika pakutavaid võimalusi, avanevad markiisid päikese välja tulles automaatselt ja sulguvad, kui päike kaob või tõuseb tuul. Ketecor OÜ kasutab oma müüdavatel toodetel ainult Euroopa juhtiva kardinajuhtimissüsteemide tootja Somfy motoriseeritud lahendusi, kuna oleme nende pakutavas kvaliteedis kindlad ja julgeme rahuliku südamega neid ka meie klientidele soovitada.

Somfy spetsiaalsete markiisimootorite eelisteks on

 • Lihtne seadistamine
 • Ühilduvus targa kodu süsteemidega
 • Lemmikasendi seadistamise võimalus
 • Pehme sulgumise kolmetasemeline funktsioon, mis aitab pikendada kanga eluiga
 • Mootori automaatne peatusfunktsioon takistuse ilmnemisel
 • Reguleeritav kanga pingutusfunktsioon
 • Täisautomaatse ilmastikuautomaatika pakutavad mugavus- ja ohutusfunktsioonide piiritud võimalused

TERRASSIMARKIISID

Terrassimarkiisid moodustavad terrassi kohale tasapinnalise varikatuse, mis kaitsteb nii kõrvetava päikese kui ka vihma eest. Nii et võite ise otsustada, millal soovite terrassile päikesevalgust lasta või seda hoopis varjata päikese eest ja kaitsta vihma eest.

Terrassimarkiise on võimalik kiirelt ning vastavalt vajadusele kokku ja lahti kerida. Nende paigaldamine seinale, ilma igasuguste lisatugedeta, muudab markiisid lihtsalt hooldatavaks ning mugavaks kasutada. Markiisi kokku pakkimine ja avamine on lihtne ning seda saab teha erinevate juhtimisvahendite abil: vändaga käsiajami, elektriajami (lüliti / puldiga) või lausa üldse lasta kogu töö ära teha täisautomaatikaga päikese- ja tuuledetektoril abil, mis vastavalt päikese paistmisele automaatselt markiisi lahti rullib või tugeva tuule ning vihma korral markiisi tagasi kinni kerib.

RÕDUMARKIISID

Meie rõdumarkiisid aitavad Teil õues rahuliku oaasi luua.

Rõdu varikatused loovad võluvaid ruume, mis on nii varjutatud kui ka privaatsed. Meie rõdude varikatused on konstrueeritud kanga, metalli või muu materjalide seguga, et Teie vajadustele vastata. Kõik meie markiisid on vastupidavad, mitmekülgsed ja saadaval erinevates värvivalikutes. Kui otsite markiise, võite olla kindel, et leiate meie elava disainivaliku hulgast ideaalse varikatuse.

Suudame pakkuda oma klientidele palju valikuvõimalusi. Kui vajate unikaalseid lahendusi, siis võime pakkuda Teile kohandatud markiiside lahendusi. Näiteks kui vajate markiiside jaoks selliseid erifunktsioone nagu veekindlad kangad, mehhaniseeritud kujundused, küttekehad ja LED-valgustus, siis saame Teile pakkuda uuenduslikke tooteid, mis on kohandatud täpselt Teie individuaalsetele vajadustele. Meie markiisid on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest ning on mitmekülgse kujundusega, mis kaunistavad Teie maja ja rõdu pikka aega.

KÜLGMARKIISID, PERGOLA

Kui eelnevad markiisi lahenduste seast pole leidnud veel sobivat, siis veel on pakkuda erinevaid lahendusi.

Tuule ja päikese kaitse külgmarkiisi abil

Külgmarkiis võimaldab hetkega muuta oma terrassi isikupäraseks vabaõhutoaks ja seda taskukohase hinnaga. Erinevad paigaldusvõimalused lasevad külgmarkiisi kasutada ükskõik kus oma aias, terrassil või rõdul tuule ja/või päikesekaitseks. Külgmarkiisi on võimalik valmistada nii horisontaalsena kui ka kaldus tasapinnaga. Kaldpinnalisi külgmarkiise saab ideaalselt kombineerida terrassimarkiisidega, mis võimaldab luua igast küljest varjatud vabaõhupindasid. Maksimaalsed tootemõõdud on 4000mm.x2550mm.(h) Karkass on võimalik värvida vastavalt RAL-kataloogile, kangavalik on laialdane.

Külgmarkiis on vertikaalselt liikuv markiis, meenutab väliselt rulood, mis on alt (rõdu piirde vmt) külge kinnitatud. Sobib kasutamiseks akende ees, keskmise suurusega rõdude, terrasside vms kohtade ees ning eeldab alt kinnitamist. Võimalikke asendeid on kaks – maksimaalselt avatud või suletud. Nagu kõik markiisid on ka külgmarkiisid mõeldud ennekõike selleks, et reguleerida päikesevalgust ruumides ning kaitsta siseinterjööri kahjuliku UV kiirguse eest.

Pergola – Ketecor pakub ka elektriliselt funksioneerivaid Pergolasid. Pergola, mis algupäraselt tähendas tunneli laadset lehtlat on tänapäeval saanud endale laiema funktsiooni. Seda saab kasutada autode varjualusena, terrassi katuseks jne. Pergola katuse labad on elektriliselt liigutatavad ning vastavalt ilmale saab kas sealt valgust või vihma läbi lasta või hoopis suletuna kasutada päikse- ja vihmavarjualusena.

Uuri lähemalt juba meie müügiinimeste käest siit!

Ketecor OÜ-st leiate sobiva markiisilahenduse oma igale vajadusele, pakume kõiki olemasolevaid markiisitüüpe:

 • Terrassimarkiisid
 • Aknamarkiisid
 • Korvmarkiisid
 • Katusemarkiisid
 • Restoranimarkiisid/eraldiseisvad varikatused
 • Külgmarkiisid

MIKS TELLIDA MARKIISID KETECORIST

 • Lai tootevalik
 • Igasugused erilahendused
 • Professionaalne paigaldus ja nõustamine
 • Vastupidavad kangad ja konstruktsioonid
 • Parim hinna ja kvaliteedi suhe
 • Lihtsalt reguleeritavad kvaliteetsed mehhanismid
 • Lai valik kangaid
 • Kaitseb nii päikese kui vihma eest
 • Aitab säästa energiakuludelt
 • Reklaami trükkimise võimalus
 • Mootoriga lahendused
 • Mehhanismidele 7 aastat garantiid
 • Valmistatud tellimuse põhiselt

Voldikkardinad Rulookardinad Lamellkardinad Markiisid Ribakardinad Turvarulood Külmakardinad Garderoobisüsteemid Fassaadikardinad Siinid ja Tekstiilid Mootoriga kardinad Tark kodu