v×

Küsi pakkumist

Olen lugenud ja nõustun Ketecor OÜ Privaatsuspoliitikaga
Olen lugenud ja nõustun Ketecor OÜ Müügitingimustega

Ketecor OÜ
+372 5625 2055
info@ketecor.ee
Ketecor logo
KONTAKT
EDASIMÜÜJALE
PAKKUMISED
TEHTUD TÖÖD
TOOTED
Facebook

ELEKTRILISELT JUHITAVAD AKNAKATTED

Muuda oma igapäevaelu mugavamaks! Motoriseeritud lahendused võimaldavad aknakatteid kergelt ja mugavalt juhtida, isegi kui need on kaalult rasked või asuvad halva juurdepääsuga kohas. Lisaks pikendavad need märkimisväärselt kardinate ja ruloode kasutusiga. Mootoriga aknakatted on kaasaegsetes ärihoonetes ja konverentsikeskustes juba tavaks saanud, säästes töötajate aega ning jättes esinduslikuma mulje. Täiendavalt võib motoriseeritud aknakatteid automaatselt juhtida kellaajast, valgusest ja/või temperatuurist sõltuvalt. Katted avanevad ja sulguvad eelnevalt programmeeritud kellaajal või siis reguleerivad end vastavalt valgus- või temperatuuritingimustele.

Tagab ligipääsu igale aknale. Elektriliselt juhitav aknakate on parim lahendus raskesti ligipääsetavatele akendele võimaldades lihtsa nupuvajutusega reguleerida päikesevalgust ja privaatsust olenemata akna asukohast, klaaspinna suurusest või akende arvust.

Mugav kasutada. Kunagi varem ei ole olnud aknakatete reguleerimine nii käepärane ja aega säästev kui seda on tänapäevased elektriliselt juhitavad süsteemid. Kõik soovitud toimingud on vaid ühe puudutuse kaugusel. Paigaldus on lihtne ning paigaldatav seade jääb silmale märkamatuks. Tarkvara võimaldab salvestada oma eelistused ühe akna põhiselt või tervele aknagrupile.

Turvaline. Laste ja pereliikmetest lemmikute turvalisus on kõikjal prioriteediks. Seda silmas pidades on motoriseeritud aknakatted parim valik, sest mehhanismidel puuduvad nöörsüsteemid, mis tagavad turvalisema keskkonna lastele ja lemmikloomadele. Lisaks saab täisautomaatseid aknakatteid seadistada nii, et need liiguvad ka siis, kui ise eemal oled jättes mulje, et keegi on kodus.

SOMFY TÖÖKINDLAD JUHTIMISSÜSTEEMID

Ketecor kasutab oma müüdavatel toodetel ainult Euroopa juhtiva kardinajuhtimissüsteemide tootja Somfy motoriseeritud lahendusi, kuna oleme kindlad nende kvaliteedis. Omalt poolt anname Somfy toodetele 7-aastase garantii. Pakume elektrivõrku ühendatavaid või 100% juhtmevabasid WireFree™ seadmeid.

Sonesse® sarja mootorid on kõige vaiksemad siseruumides kasutatavad mootorid. Need töötavad märkamatult ning tänu oma väikestele mõõtmetele sobivad suurepäraselt ka kõige nõudlikumasse interjööri. Mootorite juhtimiseks pakub Somfy laia valikut sisseehitatud RTS tehnoloogial Smoove raadiolüliteid ja Telis kaugjuhtimispulte. Veel on võimalik kasutada lihtsasti allalaetavat rakendust mistahes Android või iOS operatsioonisüsteemil toimivas nutiseadmes

TaHoma® on eramajadele mõeldud targa kodu juhtimissüsteem, mis koosneb kolmest lihtsast ja intuitiivsest menüüvalikust. Loe lähemalt TaHoma® nutikodu täislahendusest siit.!!! LINK TARGA KODU JUURDE

ENERGIAALLIKAD

Valida saab vooluvõrku ühendatud või akutoitel töötavate seadmate seast. Vooluvõrku ühendatud juhtimisseadmed eeldavad paigalduskohal elektrivoolu olemasolu. Akutoitel juhtimissüsteem ei vaja eletrivoolu olemasolu, mistõttu saab seda paigaldada igale poole ilma ettevalmistustöödeta. Seadmed on integreeritud mehhanismide sisse, jäädes silmale nähtamatuks.

MIKS VALIDA MOTORISEERITUD AKNAKATTED KETECORIST

  • Motoriseeritud lahendused kõikidele toodetele
  • Personaalne lähenemine sobiva lahenduse leidmisel
  • Professionaalne paigaldus
  • Töökindlus ja pikk kasutusiga
  • Ketecori omapoolne 7-aastane garantii
  • Konkurentsivõimeline hinnatase

Voldikkardinad Rulookardinad Lamellkardinad Markiisid Ribakardinad Turvarulood Külmakardinad Garderoobisüsteemid Fassaadikardinad Siinid ja Tekstiilid Mootoriga kardinad Tark kodu