v×

Küsi pakkumist

Olen lugenud ja nõustun Ketecor OÜ Privaatsuspoliitikaga
Olen lugenud ja nõustun Ketecor OÜ Müügitingimustega

Ketecor OÜ
+372 5625 2055
info@ketecor.ee
Ketecor logo
KONTAKT
EDASIMÜÜJALE
PAKKUMISED
TEHTUD TÖÖD
TOOTED
Facebook

RULOODEST

Rulookardin on hea lahendus inimesele, kes hindab akende disainimise juures mugavust ja funktsionaalsust. Ruloosid saab suurepäraselt kasutada nii üksikelemendina kui ka koos tekstiilkardinatega. Materjal tagab väga hea kaitse päikesekiirguse eest ning sõltuvalt oma iseloomust, reguleerib ruumi temperatuuri. Valikus on üle 400 erineva kanga, mis tänu spetsiaalsele töötlusele ei kogu tolmu, ei tõmba ligi niiskust ega tuhmu. Kangad säilitavad ajas oma kuju. Rulookardina pikaajalise kasutuse tagavad kvaliteetsed, kuid lihtsa süsteemiga mehhanismid. Pakume kett-, vedru- ja elektriajamiga juhtimissüsteeme.

Kangavalikuga tutvumiseks vajuta siia.

SOBIB IGASSE INTERJÖÖRI

Lai rulookangaste kollektsioon pakub kauneid ja trendikaid värvitoone igale maitsele. Lisaks suurepärasele värvi- ja mustrivalikule saate valida erineva valguse läbilaskvusvõimega kangaste vahel:

 • Screen ruloo - kanga materjal peegeldab tagasi päikese soojuse ja pleegitava UV-kiirguse, kuid laseb tuppa piisaval määral valgust.
 • Valgust läbilaskvad – valgust läbikumavad kangad, mis varjavad tuba võõraste pilkude eest, kuid lasevad nautida mõnusat päevavalgust.
 • Poolpimendavad – valgust tagasipeegeldavad rulood, mis muudavad ruumi hämaramaks, kuid ei pimenda täielikult.
 • Pimendavad – valgust mitteläbilaskvad kangad võimaldavad toa pimedaks teha ka päevasel ajal. Täielik pimendus magamistoas aitab kaasa heale une kvaliteedile.

MUUDA TAVALINE RULOO KAUNIKS SISUSTUSELEMENDIKS

Kuigi esmapilgul tundub, et lihtsa ehitusega ruloo eriliseks muutmine on keeruline, annab suur kangavalik ning mitmekesine mehhanismide värvivalik tegelikkuses võimaluse luua midagi väga omanäolist ja interjööriga ideaalselt sobivat. Valides tavalise valge mehhanismi asemel mõne julgema tooni või lisades kangale eritüüpi alaliistu, saate lõpptulemuseks täpselt teile sobiva valmislahenduse. Ka ruloo kett ei pea olema alati mehhanismiga sama tooni. Kasutades neid väikseid nõkse saate ruloo, mis erineb teistest.

RULOO AVATAVATELE AKENDELE

Täielikult või tuulutusasendisse avatavad aknad on väga funktsionaalsed, kuid selliste akende katmine klassikalise rulooga ei ole parim lahendus. Ketecor soovitab kassettrulood või külgtrossidega minirulood. Kassettruloo komplektis on küljeliistud, mis hoiavad kangast paigal ning ei lase sellel lennelda kui aken on avatud. Lisaks võimaldab kassettruloo teha toa maksimaalselt pimedaks – küljeliistud vähendavad külgedelt sissepääsevat valgust, luues sellega näiteks magamistuppa ideaalsed tingimused heaks uneks.

ALT ÜLES RULOO

Üha enam otsitakse lahendust kuidas katta ainult akna alumist osa nii, et ülevalt paistaks valgus. Kuigi voldikkardin on selleks enamlevinud lahendus, on ka ruloo puhul selline võimalus olemas. Meie tootevalikusse kuulub alt üles suletav kassettruloo.

SCREEN RULOO – KAITSE PÄIKESE EEST SÄILITADES VAADE

Ideaalne lahendus päikesepoolsetele suurte akendega ruumidele on screen ruloo, mille kanga materjal on valgust läbilaskev, kuid soojusenergiat ning pleegitavat UV-kiirgust tagasipeegeldav. Screen kangast ruloo ei varja väljavaadet, kuna on valmistatud võrkkangast. Screen rulood saab paigaldada nii sise- kui välistingimustesse, kangas on vee- ja tulekindel.

Miks valida Ketecori rulood?

 • Kvaliteetsed ja vastupidavad mehhanismid
 • Lai valik kangaid, mis on toodetud Euroopas
 • Palju erinevaid mudeleid
 • Kassettrulood
 • Alt üles kassettruloo süsteem
 • Mootoriga lahendused
 • Mehhanismidele 7 aastat garantiid

Voldikkardinad Rulookardinad Lamellkardinad Markiisid Ribakardinad Turvarulood Külmakardinad Garderoobisüsteemid Fassaadikardinad Siinid ja Tekstiilid Mootoriga kardinad Tark kodu