v×

Küsi pakkumist

Olen lugenud ja nõustun Ketecor OÜ Privaatsuspoliitikaga
Olen lugenud ja nõustun Ketecor OÜ Müügitingimustega

Ketecor OÜ
+372 5625 2055
info@ketecor.ee
Ketecor logo
KONTAKT
EDASIMÜÜJALE
PAKKUMISED
TEHTUD TÖÖD
TOOTED
Facebook

KARDINASIINID JA -PUUD

Iga suurepärase kardinalahenduse taga on ka suurepärane moodus see üles riputada.

KARDINASIINID

Ketecor pakub laias valikus kvaliteetseid kardinasiine, mille seast leiad endale kindlasti sobiva. Lisaks valgele, on meilt võimalik tellida ka teisi värvitoone. Kumeratele seintele, nurkadega akendele või teistele erilahendustele pakume konkreetsetest mõõtudest lähtuvat painutusteenust. Samuti saate meilt tellida elegantseid kaarjalt painutatud otstega kardinasiine, luues akende katmisel väikse lisanüansi.

Kõiki Ketecori kardinasiine on võimalik paigaldada nii lakke kui seinale. Kui sa ei ole kindel, millist kardinasiini valida või soovid hinnapakkumist, võta meiega ühendust ning aitame leida sobivaima lahenduse. Olgu lisatud, et meilt on võimalik tellida ka tekstiil- ja tüllkardinaid.

SOMFY MOTORISEERITUD KARDINASIINID

Ketecor pakub mugavaid Somfy motoriseeritud kardinasiine, mis võimaldavad valgust ja privaatsust reguleerida vaid ühe nupuvajutusega. Somfy mootoreid iseloomustavad vaiksed, vastupidavad mootorid, jäädes tänu asukohale ja kavalale insenerilahendusele vaateväljas märkamatuks. Valida saab nii elektrivõrku ühendatava kui akutoitel mootorite vahel. Viimane teeb paigalduse eriti lihtsaks ja sobib kohtadesse, kuhu juhtmete ligipääsu loomine on raskendatud.

Ühendades mootori taimeri või valgusanduriga, juhib Somfy teie kardinaid vastavalt määratud seadetele. Kui taimeriga saate kardinate juhtimist reguleerida kellaajaliselt, siis valgusanduri abil saate oma kodu kaitsta kahjuliku UV-kiirguse või kõrge temperatuuri eest. Ja kõike seda ka kodust eemal viibides.

KARDINAPUUD

Oma aegumatu disaini ja materjali valikuga on kardinapuud üheks vaieldumatuteks lemmikuteks meie kodudes. Võrreldes siinidega on kardinapuud ka osa interjööri disainist ning kuna materjali valik on lai – puidust metallini või isegi komposiitmaterjalini, siis leiab iga üks endale sobiva valiku Ketecori variantide hulgast.

TORUSIINID

Kui Te ei leia või ei suuda valida kardinapuude või -siinide vahel, siis on olemas valikus ka veel torusiinid, mis on hübriid lahendus ristates kaks eelnevat. Oma disaini poole pealt näevad need välja nagu kardinapuud aga funksionaalsus on nagu siinidel.

MIKS TELLIDA KARDINASIINID JA -PUUD KETECORIST

  • lai toote- ja värvivalik
  • vastupidavad ja kvaliteetsed
  • vajadusel koos painutamisega
  • kannatavad raskemaid kangaid
  • lihtne paigaldada
  • hooldusvabad
  • personaalne lähenemine

TEKSTIILKARDINAD

Tekstiilkardin on sisustuselement, mis toob stiili pea igasse ruumi. Tekstiilkardinad annavad ruumile näo ja iseloomu. Kangast valmistatud roomakardinad, paneelkardinad ja traditsioonilised lihtsa vormiga külgkardinad sobituvad igasse interjööri nii aksesuaarina kui ka praktilise abimehena. Pakume laia kanga valikut ja oleme paindlikud igasugustele erilahendustele. Meie toote valikusse kuuluvad külgkardinad, tüllkardinad, roomakardinad, paneelkardinad jne.

KÜLGKARDINAD

Ketecor pakub laia külgkardinate materjalide valikut, mille seast leiate suurepäraseid võimalusi erinevate siseruumide kujundamiseks.

Külgkardinaid saab interjööris kasutada erimoodi - kardinapaelaga siinile või torupuule, öösidega torupuule või trossile, aasadega torupuule jne. Külgkardinaid kasutatakse tavaliselt koos tülliga, et päevaajal kataks akent tüll ning õhtul saab paksemad külgkardinad ette tõmmata. Samas võib külgkardinaid kasutada ka vaid ilueesmärgil, akustika parandamiseks või ka valguse ning temperatuuri reguleerimiseks.

TÜLLKARDINAD

Läbipaistev ja õhuline tüllkardin varjab vaadet siseruumidesse päevasel aja ning kaunid lainetavad kangad toovad ruumidesse kodutunde. Lisaks sobituvad kardina ka hästi erinevate teiste kardina tüüpidega – kasuta kasvõi voldikkardina, roomakardina, kangast külgkardina jms koos.

TEKSTIILIST ROOMAKARDINAD

Roomakardinad on alguse saanud Vahemere äärest juba enam kui 2000 aastat tagasi ja selle algupärane vorm oli lihtsalt üks tükk riiet, mis pidi takistama teedelt tolmu jõudmist tuppa. Täna aga valmistatakse roomakardinaid kõikmõeldavatest kaunitest kangastest ning tolmu kinni pidamine enam kardina funktsioonide hulka ei kuulu. Tänapäevased kardinad liiguvad spetsiaalsel nööridest ja varrastest süsteemilel. Need võivad olla nii pehmelt kukkuvad kui ka ülimalt korrektsed. Üldiselt kasutataks roomakardinaid iseseisvalt, kuid neid saab ka kombineerida külgkardinatega. Mõõtute poole pealt on võimalik kardinaid tellida nii 6 meetri laiuseid kui ka 6 meetri kõrguseid. Juhtimine käib kas nöörjuhtimisega, kettjuhtimisega või elektriliselt.

Kus kasutada?

Roomakardin on hea lahendus, kui näiteks akna kõrval ei ole ruumi teistsuguse kardina jaoks, aga sooviks ikkagi kangast kasutada (mitte näiteks rulood või muud tehnilist lahendust). Ja tegelikult sobib see igasse ruumi.

PANEELKARDINAD

Paneelkardinaks kutsutakse kardinat, mis on ülevalt ja alt jäigalt fikseeritud ning mis liigub täies ulatuses siinidel, tavaliselt mitmekihiliselt. Paneelkardinad on funktsionaalsed ja võtavad vähe ruumi aga samas peab olema võimalus neid kusagile akna eest ära lükata, kui soovitakse vahel ka vaadet täielikult avada.

Kus kasutada?

Paneelkardinatega saab katta suuri aknapindasid ning kasutada erinevaid mustri- ja värvikombinatsioone. Samuti saab ka kardinat kasutada eri otstarbel, näiteks ruumijagajana.

MUUD KARDINA- JA KANGALAHENDUSED

Oleme ajajooksul ka pakkunud klientidele ka erilahendusi nagu näiteks lavakardinad, ruumide laekardinad, tuletõkkekardinad jne. Aitame alati leida just Teile personaalselt parima lahenduse.

Otsid mistahes kardina lahendust, siis Ketecor aitab!

Voldikkardinad Rulookardinad Lamellkardinad Markiisid Ribakardinad Turvarulood Külmakardinad Garderoobisüsteemid Fassaadikardinad Siinid ja Tekstiilid Mootoriga kardinad Tark kodu