v×

Küsi pakkumist

Olen lugenud ja nõustun Ketecor OÜ Privaatsuspoliitikaga
Olen lugenud ja nõustun Ketecor OÜ Müügitingimustega

Ketecor OÜ
+372 5625 2055
info@ketecor.ee
Ketecor logo
KONTAKT
EDASIMÜÜJALE
PAKKUMISED
TEHTUD TÖÖD
TOOTED
Facebook

KOLM RAKENDUST KOLME TSOONI JAOKS – SOMFY Connexoon

Somfy Connexoon on lihtsaim viis juhtida nutiseadme abil konkreetset tsooni kodus või kontoris. Saadaval on kolm rakendust - Connexoon Acess juhib väravaid, valgustust ja turvasüsteeme, Connexoon Terracce annab võimaluse luua õdusa meeleolu terrassil ning Connexoon Window’ga reguleerite vastavalt soovidele oma aknakatteid.

Connexoon Accessi abil saate avada õue- või garaaživäravaid ja lülitada sisse valgustuse hetk enne koju jõudmist. Kui auto pargitud, sulguvad väravad automaatselt. Soovi korral saate juhtida valvesüsteeme eemalt, kontrollida juurdepääsupunkte ja muuta nende seisundit ühe toksamisega. Saate veenduda kodu turvalisuses ka oma äraoleku ajal.

Connexoon Terrace loob uusi võimalusi terrassi kasutamisel. Laiaulatuslik valik funktsioone muusika, valgustuse, markiisi või pergola asendite määramiseks. Pildistades kõige sobivamat meeleolu nutitelefoniga, saate soovitud seaded taastada ühe toksamisega. Kui ilm muutub või tekib kahtlus, kas terrassi valgustus on ikka sisse või välja lülitatud, saate seda kontrollida ühe sõrmeliigutusega ning vajadusel korrigeerida.

Connexoon Window rakendusega saate nutitelefonist käepäraselt juhtida aknakatteid, valvesüsteeme ja luua endale sobivaid stsenaariume. Piisab ühest toksamisest ning võitegi kodust lahkuda – üks liigutus sulgeb välisrulood ning lülitab sisse valveseadme. Rakendus võimaldab programmeerida avamis- ja sulgemisstsenaariume väli- ja turvaruloodele või liita aknakatetega erinevaid andureid. Annab võimaluse ruloode seisundit eemal olles kontrollida ja muuta.

MIKS VALIDA SOMFY Connexoon

  • Konkreetne lahendus vastavalt vajadusele
  • Oluline energiasäästja
  • Võimalus hallata süsteeme kodust eemal
  • Võõrastele ligipääsmatu
  • Lihtne kasutada

TARGA KODU TERVIKLAHENDUS – SOMFY TaHoma ®

Somfy TaHoma® on eramajale mõeldud juhtimissüsteem, mis muudab teie kodu oluliselt energiasäästlikumaks, kasutajamugavamaks ning innovatiivseks. Automaatikaga on võimalik reguleerida hoone valgustussüsteeme, kütte- ning jahutussüsteeme, ventilatsioonisüsteeme, läbipääsu ning turvasüsteeme teile sobival ajal ning mugavaimal viisil. Lihtsa menüüga rakendus on saadaval Androidi või iOS operatsioonisüsteemis töötavale nutiseadmele.

TaHoma® tarkvara koosneb kolmest lihtsast ja intuitiivsest menüüvalikust:

Stsenaariumid saate ise koostada vastavalt oma elulaadile ja harjumustele. Stsenaariumide aktiveerimine toimub ühe puudutusega. Näiteks lahkumise funktsiooni aktiveerimisel hoolitseb süsteem selle eest, et lülitatakse välja valgustus, suletakse kardinad ja katuseaknad jne.

Kalender on mõeldud stsenaariumide kohandamiseks eri nädalapäevade jaoks. Eristades näiteks tööpäevade puhkepäevade režiime.

Laiendatud stsenaariumid annavad võimaluse täiustada oma stsenaariume lisaanduritega. Näiteks kui temperatuur tõuseb majas üle kindlaksmääratud piiri, siis lastakse rulood automaatselt alla, et vältida ruumides temperatuuri tõusu.

ÜHILDUVUS TEISTE SEADMETEGA

Lisaks ühilduvusele teiste Somfy toodetega, sobib TaHoma® paljude teiste tuntud tootjate seadmetega. Somfy tegeleb pidevalt toodete uuendamisega, et pakkuda kvaliteetseid ja kergesti kasutatavaid lahendusi teie igapäevaelu jaoks. Saadaval on lai valik mitmesuguseid ühendatavaid süsteeme, andureid, vastuvõtjaid, mis suudavad siduda erinevad elu hetked vastavalt teie soovidele.

MIKS VALIDA SOMFY TaHoma® TARGA KODU LAHENDUS

  • Oluline energiasäästja
  • Võimalus hallata süsteeme kodust eemal
  • Jälgib tarbimist
  • Võõrastele ligipääsmatu
  • Lihtne kasutada

Voldikkardinad Rulookardinad Lamellkardinad Markiisid Ribakardinad Turvarulood Külmakardinad Garderoobisüsteemid Fassaadikardinad Siinid ja Tekstiilid Mootoriga kardinad Tark kodu