v×

Küsi pakkumist

Olen lugenud ja nõustun Ketecor OÜ Privaatsuspoliitikaga
Olen lugenud ja nõustun Ketecor OÜ Müügitingimustega

Ketecor OÜ
+372 5625 2055
info@ketecor.ee
Ketecor logo
KONTAKT
EDASIMÜÜJALE
PAKKUMISED
TEHTUD TÖÖD
TOOTED
Facebook

TURVARULOOD

Turvaruloode kasutamisega on võimalik saavutada märkimisväärne energia kokkuhoid ning tagada samal ajal turvalisus nii kodus, kontoris kui tootmishoones. Lisaks sellele kaitsevad need päikese, vihma ja tuule eest, säilitavad privaatsuse ning summutavad müra. Turvaruloo kasutamisega on ruumis võimalik saavutada täielik pimendus.

Materjalivalikuga tutvumiseks vajuta siia.

Võimalik ühendada alarmsüsteemiga. Turvarulood kaitsevad aknaid ja uksi vandalismi eest ning pikendavad oluliselt sissemurdmise aega. Ühendades turvarulood alarmsüsteemiga on suur tõenäosus, et sissemurdmist ei toimu ja turvafirma jõuab kohale loetud minutitega.

Kohaldatav juhtimine. Valida saab käsitsi või elektriliselt juhitava versiooni vahel. Elektriajami puhul on võimalik lisada süsteemi erinevaid andureid – aegrelee, päikeseandur vms. Nutikodu lahenduse jaoks pakume Somfy TaHoma® Smart Home juhtimissüsteemi.

VALI ENDALE SOBIV PROFIIL

Ketecor OÜ poolt kasutatavad turvaruloode profiilid jagunevad kaheks – anodeeritud alumiiniumist ning alumiiniumplekist polüuretaantäidisega profiilid. Anodeeritud alumiiniumist profiilid võivad olla kinnised, avadega või perforeeritud ning nende enamlevinumaks kasutusalaks on kaubanduskeskuste bokside ja kaupluste vaateakende katmine ning kaitsmine.

SAAB PAIGALDADA KA EHITUSJÄRGUS OLEVALE HOONELE

Turvaruloodel on palju erinevadi mudeleid, neid on võimalik paigaldada nii valmis ehitatud ruumidesse kui ka integreerida ehitusjärgus oleva hoone fassaadiga.

MIKS VALIDA KETECORI TURVARULOOD

  • Lihtsalt reguleeritavad kvaliteetsed mehhanismid
  • Säästab energiakuludelt
  • Muudab kodu või ärihoone turvaliseks
  • Mootoriga lahendused
  • Mehhanismidele 7 aastat garantiid
  • Valmistatud tellimuse põhiselt
  • Konkurentsivõimeline hinnatase

Voldikkardinad Rulookardinad Lamellkardinad Markiisid Ribakardinad Turvarulood Külmakardinad Garderoobisüsteemid Fassaadikardinad Siinid ja Tekstiilid Mootoriga kardinad Tark kodu