v×

Küsi pakkumist

Olen lugenud ja nõustun Ketecor OÜ Privaatsuspoliitikaga
Olen lugenud ja nõustun Ketecor OÜ Müügitingimustega

Ketecor OÜ
+372 5625 2055
info@ketecor.ee
Ketecor logo
KONTAKT
EDASIMÜÜJALE
PAKKUMISED
TEHTUD TÖÖD
TOOTED
Facebook

VOLDIKKARDINATEST

Ketecori disainitud voldikkardinates on ühendatud välimus ja funktsionaalsus. Need stiilsed, mitmekülgseid lahendusi võimaldavad aknakatted sobivad vaieldamatult igasse interjööri andes akendele värskendavalt kauni välimuse. Vaatamata sellele, et tegemist on tehniliste kardinatega, sobivad need pea igale aknatüübile, täiustades ruumi hubase ja omanäolise disainiga.

Kangavalikuga tutvumiseks vajuta siia.

Valgust reguleerides säilitab privaatsuse. Voldikkardinate populaarseima mudeli VS2 suureks eeliseks on võimalus avada kardinat mitte ainult alt üles, vaid ka ülevalt alla, mis annab suurepärase võimaluse katta akent täpselt soovitud kohast. See on parim lahendus, kui soovitakse lasta valgust sisse säilitades samal ajal piisavat privaatsust.

Ideaalne erikujulistele akendele. Voldikkardin sobib ideaalselt erikujulistele akendele – ümaratele, kolmnurksetele, trapetsikujulistele. Tänu oma innovaatilisele süsteemile saame pakkuda voldikkardinaid mistahes kujuga akendele olenemata akende kaldest või asukohast. Enam kui saja erineva mudeli seast leiame lahenduse igale aknale.

Sobib igasse interjööri. Meie kangaste kollektsioonis on lai valik kauneid ja trendikaid värvitoone. Kvaliteetsed, peene viimistlusega kangad pakuvad palju mitmesuguseid võimalusi, kindlustades voldikkardina sobivuse ka kõige nõudlikumasse interjööri.

VOLDIKKARDINA MATERJALID

Voldikkardinate kangas on voltidesse pressitud ning tänu kõrgkvaliteetsele tootmismeetodile säilitab kangas oma kuju kogu kasutusaja vältel ega kogu tolmu. Tootmises kasutatavad materjalid on kvaliteetsed ning vastavad Euroopa standarditele omades Oeko-Tex® Standard 100 sertifikaati. Meie valikus on üle 500 kanga – läbipaistvad, poolpimendavad, pimendavad ja kärgmaterjalid. Kasutuskoha iseärasusest või tarbija eelistustest lähtuvalt leidub meie kangavalikus tulekindlaid, Teflon® kattega, niisketesse ja bürooruumidesse sobilikke materjale.

Kärgmaterjalist voldikkardinad (honeycombe) erinevad teistest voldikkardinatest oma kanga poolest. Kui tavalise voldikkardina kangas on ühekihiline ja voldi laius on 20mm, siis kärgmaterjali puhul on kangas kahekihiline ning materjali voldilaiuseks on 25mm. Kärgmaterjal võimaldab toota kardinaid selliselt, et nöörid ja augud ei jää nähtavale. Kui voldikkardina puhul paistab nööri aukudest mingil määral valgust siiski tuppa, siis kärgmaterjali puhul seda efekti ei ole. Lisaks aitab kärgmaterjal säästa energiakuludelt. Tänu oma struktuurile jääb kahe kanga vahele liikumatu õhu kiht, millel on soojust isoleeriv omadus. Kinnises asendis kardinatega püsib talvel tuba soe ja suvel jahe.

Voldikkardinad kahe kangaga – öö ja päev. Kombineerides pimendava kanga valgust läbilaskva kangaga saate nautida naturaalset valgust päeval ning täielikku pimedust õhtul ja öösel. Sellised aknakatted sobivad ideaalselt magamistuppa.

KATUSEAKNAD JA TALVEAIAD

Lisaks erikujulistele akendele on voldikkardin elegantne lahendus ka katuseakendele ja talveaedadele, võimaldades valgust reguleerides säilitada kaunis vaade.Teadaolevalt toimub intensiivseim soojusliikumine just lagede ja katuse kaudu. Meie kärgmaterjalist voldikkardinad tagavad ühtlase temperatuuri nii katuseakendega ruumides kui ka talveaedades. Mitmekülgse valikuga mudelite seast leiame teile kindlasti parima lahenduse.

VOLDIKKARDINA MEHHANISMID

Tellimust esitades saate valida erinevate profiili tüüpide ja toonide vahel. Saadaval on lai valik mudeleid manuaalsete (nöörsüsteem, käepidemest juhitav süsteem) või automaatsete juhtimissüsteemidega, mis on toodetud EU-s kohaliku tarbija kõrgete kvaliteedinõuetega kooskõlas. Ketecor annab omapaigaldatud mehhanismidele 7-aastase garantii.

KETECORI VOLDIKKARDINATE EELISED

 • Modernne disain
 • 17 erinevat profiilitooni sobivas toonis detailidega
 • Lihtne paigaldada – vajadusel saab eemaldada akende pesuks
 • SlimLux süsteem – eriti kitsa profiiliga, tuues kanga rohkem esile (akna laius kuni 1m)
 • „Click“ kinnitus – alt üles - ülevalt alla (VS2) mudelitel, mis takistab ülemise profiili alla vajumist kinnises asendis
 • Lai valik erineva tekstuuri, tooni ja läbipaistvusega materjale
 • Lahendus igale aknale
 • Küljeliistud katuseakendele
 • Mootoriga lahendused
 • Mehhanismidele 7 aastat garantiid
 • Valmistatud tellimuse põhiselt
 • Konkurentsivõimeline hinnatase

Voldikkardinad Rulookardinad Lamellkardinad Markiisid Ribakardinad Turvarulood Külmakardinad Garderoobisüsteemid Fassaadikardinad Siinid ja Tekstiilid Mootoriga kardinad Tark kodu